Metoda działa mięśni i układu sercowo-naczyniowego w ciągu 30 minut

Brak czasu na ćwiczenia jest częstą wymówką. I że klej, zwłaszcza jeśli nigdy nie miał zwyczaju uprawianie sportu lub uczestnictwa w siłowni. Jeśli nie typ, trzeba doświadczyć typ obwodu szkolenia. Jest to mieszanka pomiędzy maszynami waga i ćwiczeń aerobowych.

Liczba urządzeń (tutaj zwane stacje) stosowane różni się w zależności od kombinacji stosowanych przez nauczyciela i celów szkoleniowych. Zbieżność jednak ucieszą: po prostu mniej niż minutę na każdej stacji, aby osiągnąć rezultaty.

"Krok, trampolina, hantle, liny, wykrawania worek, cynamon, mata, trzcina, gumy i fitbal moc są wśród możliwych opcji w obwodzie"Mówi nauczycielka Regina Bento Oliveira, siłownia Kontury w Sao Paulo. Kompletny trening jest tylko 30 minut, ale korzyści rozciągają się na więcej.

Dobry, aby zaoszczędzić czas

Trening obwód jest idealny dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu. "Szkolenie obwód jest formą treningu, który umożliwia wysoki wydatek kalorii w krótkim czasie. To dlatego, że intensywność ćwiczeń jest wysoka, nie ma przerw na odpoczynek"Stanley mówi Izajasz, osobisty trener szkolenia akademia VIP w Brasilii.

Dobry, aby zaoszczędzić czas

Dobrze oszczędzające czas - Getty Images

Trening obwód jest idealny dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu. "Szkolenie obwód jest formą treningu, który umożliwia wysoki wydatek kalorii w krótkim czasie. To dlatego, że intensywność ćwiczeń jest wysoka, nie ma przerw na odpoczynek"Stanley mówi Izajasz, osobisty trener szkolenia akademia VIP w Brasilii.

Łączy ćwiczenia aerobowe i nerwowo-mięśniowe

Łączy tlenowych i nerwowo ćwiczenia - Getty Images

Oprócz pracy wszystkie części ciała, obwód pozwala im być wykonane dwa rodzaje ćwiczeń: aerobik i nerwowo-mięśniowe (beztlenowych). "Obwody są skuteczne, ponieważ jest to najlepsza kombinacja spalić kalorii zarówno podczas wysiłku i po nim"Wyjaśnia Jairo Diógenes, koordynator techniczny Fitness Academy Razem w Sao Paulo. Dzieje się tak dlatego, aby odzyskać mikro-uszkodzeń spowodowanych przez nerwowo-mięśniowego wysiłku, organizm skończyć wydatków kalorii podczas odpoczynku. Jest również w procesie, który zwiększa masę mięśni.

Trening nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych

Trening nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych - Getty Images

Kto nigdy nie używał starego pretekstem złej pogody do nie wykonywania? Ale to nie pasuje, jeśli chodzi o treningu obwodowego. "Ogólnie, układy są w zabezpieczonych miejscach, nie pozostawiając miejsca na wymówki w deszczowe dni, zbyt zimno lub ciepło"Mówi Wallace Rocha, koordynator Akademii Fitness Plaża w Rio de Janeiro.

Nie trzeba czekać do korzystania z urządzenia

Nie trzeba czekać do korzystania z urządzenia - Getty Images

Typowym uciążliwe w siłowniach, w szczególności mniejsza jest konieczności oczekiwania na użyciu określonego urządzenia. Nauczyciel kontury Akademii uwagę fakt, że opierając się na kilku stacjach, obroty pomiędzy urządzeniami w treningu obwodowego jest bardzo duży - każdy człowiek jest średnio 55 sekund na urządzeniu. Tak więc, nie trzeba czekać do ćwiczeń.

Przynosi efekty krótkoterminowe

Przynosi rezultaty w krótkim okresie - Getty Images

Jeśli celem jest schudnąć i zyskać mięśni, obwód obiecuje przynieść szybkie rezultaty. Według Rocha, to dlatego, że tego typu szkolenia utrzymuje wyższą częstość akcji serca, co przyspiesza utratę wagi podczas ćwiczeń. Ponadto tryb ten działa na cały organizm ze zmniejszonym ryzykiem wystąpienia szkody i może być wykonywane codziennie. "W zależności od dyscypliny studenta, można stracić nawet do 600 kalorii na klasy, a wyniki pojawiają się w ciągu 45 dni, średnio"Mówi Regina.

Jest wysoce motywującym

To bardzo motywujące - Getty Images

Jednym z kluczowych słów tego szkolenia jest dynamizm, który przynosi więcej motywacji do studenta. "Poza tym jest bardzo dynamiczny i szybki, obwód promuje interakcję pomiędzy uczniem a nauczycielem, tworząc cykl przyjaźnie"Mówi Regina.

utrudnia monotonii

Przeszkadza monotonia - Getty Images

Obwód szkolenie oznacza dysponując pewną liczbę, która nie pozwoli na ustalenie monotonii. To dlatego, jak zmieniać kolejność ćwiczeń, w tym metod usuwania lub zwiększyć intensywność i częstotliwość powtórzeń. "Zmienność jest wiele, zarówno w szkoleniu i układu krążenia w mięśniach"Mówi Izajasz.