Utrata tkanki tłuszczowej bez utraty tyłek jest możliwe, że ponieważ wiele z tkanki tłuszczowej składa się z tego, co nazywamy tłuszcz akcji, która nie jest niczym więcej niż tłuszcz masz na swoim ciele i jakoś udaje mu się zostać przekształcona w energię , Jednak, jak się chce, to jest rezerwa energetyczna. Już butt składa się głównie do nieodzownych tłuszcz jest tłuszczem, który jako piersi nie mogą być przekształcone w energię. W przypadku kolbą możliwe jest wyeliminowanie tłuszczu akcji, uzyskać istotny tłuszcz i rozwijać więcej masy mięśniowej w regionie.

Co musi być jasne, że gdy dana osoba wykonuje ćwiczenia zużycie energii nie tylko z tego miejsca jest aktywna, zwłaszcza jeśli tłuszczu. Kiedy wykonać pracę tlenową, na przykład tłuszcz używany do tej działalności pochodzi z całego ciała, a kiedy robisz ćwiczenia brzucha też, różnica i ćwiczenia brzucha przyniesie więcej siły i ewentualne rozszerzenie do mięśni i to daje poczucie ustawienie samo za tyłek.

Rozkład tłuszczu w organizmie występuje w różny sposób w pewnych regionach anatomicznych. W dorosłym życiu, kiedy ludzie tyją trwa zwykle dwie formy. Gruszka i jabłko, gruszka nazywa fembot, i są ludzie, którzy gromadzą więcej tłuszczu w rejonie nóg i pośladków. Kształt jabłko nazywa się Android i go ludzie gromadzą więcej tłuszczu w okolicy brzucha.

W tym ostatnim przypadku możliwe jest sobie wyobrazić, że ludzie z android profilu zbyt trudniej stracić brzuch i nawet kiedy to nastąpi szansę, aby przejść wzdłuż spoiny jest wyższa, ponieważ oczywiście ona już zajmuje mało tłuszczu w tym regionie.

głęboki przysiad: połóż nogi lekko rozstawione, stopy są nieco wyprzedza linii bioder. Wykonać ruch zgięcia kolana w dół jak najwięcej i rzucanie cały ciężar kończyn dolnych.

sztywny: Nogi nieznacznie od siebie, hantle lub bar z przodu korpusu, ruch zginania ciała z lekkim zgięcia kolana. Należy uważać, aby nie wrócić hyperflexion i nie pozwól kolana otwarty na boki.

umywalką: Umieść jedną nogę do przodu, jeden z tyłu. Tylna noga powinna być na czubku. jednocześnie uczynić zginanie oba kolana, kręgosłup powinien być zachowany.

Wykonanie kilku serii: Aby osiągnąć wzrost pośladki, naukowcy polecam robi około 15 tygodniowy cykl dla tej grupy mięśni. Mniej niż określa to może nie zapewniać żądanego efektu.

Nie należy zwiększać obciążenie: Aby kontynuować postępy w hipertrofii mięśni jest bardzo ważne, aby zawsze zwiększyć obciążenie ćwiczeń. To zachęci progresji.

nieprawidłowa dieta: Wraz z ćwiczeń jest niezbędna, aby mieć odpowiednią dietę. Dlatego ważne jest, aby szukać kierunkiem dietetyka lub lekarza specjalisty żywienia.